ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Конденсат - поширена проблема для герметичних вікон

Конденсат - поширена проблема для герметичних вікон            З погляду фізики виникнення конденсату - явище цілком природне. Конденсат утворюється, якщо тепле повітря з приміщень з високою відносною вологістю стикається з холодними поверхнями.

            КОНДЕНСАТ - це не тільки неприємний естетичний дефект, але в цьому може бути причина зволоження вікон, відкосів і стін, і як наслідок до появи цвільового грибка! Трапляється і таке, коли при дуже низьких значеннях температури повітря на вулиці, конденсат, що утворився на поверхні скла, замерзає і перетворюється на лід.

Конденсат утворюється, якщо тепле повітря з приміщень з високою відносною вологістю стикається з холодними поверхнями.            Чому ж потіють вікна?   Тому що повітря, що має певну початкову температуру і відносну вологість (вміст водяної пари в повітрі при певній температурі), при зіткненні з поверхнями, які мають температуру нижчу за так звану "точку роси" більше не в змозі поглинати вологу. Їй нікуди діватися, і вона випадає у вигляді крапель на поверхні, температура якої нижча за "точку роси".

            У таблиці,  можна побачити при якій температурі поверхні досягається  "точка роси" і отже утворюватиметься конденсат при відповідній відносній вологості і температурі повітря в приміщенні.

t°,

повітря

t°, "точка роси" при відносній вологості

40%

45%

50%

55%

60%

65%

23°С

8,7°С

10,4°С

12,0°С

13,5°С

14,8°С

16,1°С

22°С

7,8°С

9,5°С

11,1°С

12,5°С

13,9°С

15,1°С

21°С

6,9°С

8,6°С

10,2°С

11,6°С

12,9°С

14,2°С

20°С

6,0°С

7,7°С

9,3°С

10,7°С

12,0°С

13,2°С

19°С

5,1°С

6,8°С

8,3°С

9,8°С

11,1°С

12,3°С

18°С

4,2°С

5,9°С

7,4°С

8,8°С

10,1°С

11,3°С

            Зазвичай температура на поверхні вікна зсередини  нижче, ніж температура повітря в самому приміщенні. Повітря досягає температури "точки роси", і тепле повітря конденсує в росу.
            Ще з шкільного курсу фізики відомо, що "точка роси" залежить від трьох чинників: 

  1. атмосферного тиску,
  2. температури повітря,
  3. вологості повітря.

            На атмосферний тиск ми вплинути ніяк не можемо. Підвищивши температуру повітря, ми тим самим віддалимося від температури "точки роси", але надмірна вологість забрудненого повітря нікуди не подінеться. Тому найефективніше вирішувати проблему високої вологості.

            Навколишнє повітря містить вологу у вигляді водяної пари. Волога потрапляє в повітря з різних джерел. Середня сім'я з трьох чоловік може «провести» до 5,5 л води в день. 

 Джерело  вологоутворення

 К-ть вологи г/год

 Людина, в стані спокою

 40 г/год

 Людина, зайнята господарством

 90 г/год

 Квітка в горщику (середнього розміру)

 10 г/год

 Готування і прибирання, миття 

 1000 г/год

 Пральна машина

 300 г/год

 Душ/Ванна

 2600 г/год

 Вільна водна поверхня

 200 г/год

            Для нормалізації вологості в приміщенні потрібно вирішити  задачу нормальної циркуляції повітря. Для цього необхідно мати як справно працюючі витяжні канали, для видалення повітря через витяжні грати,  так і  забезпечити постійний приток повітря в приміщення.

            Провітрюванням приміщень шляхом відкриття стулок в різних режимах за допомогою периметральної фурнітури (мікровентиляції) часто не користуються з різних причин. Перш за все, відкриття стулки приводить до різкого падіння звукоізоляції вікна і повернення до старих протягів. Також існує така небезпека як несанкціонований доступ в приміщення, тобто крадіжка через прочинені стулки вікна.

            Віконна вентиляція повністю відповідає основним вимогам по повітрообміну в приміщеннях, приток повітря здійснюється в житлові або офісні  приміщення через віконні приплинні пристрої. Це натуральний і дешевий спосіб  налагодити здорову циркуляцію повітря в приміщенні і усунути умови утворення  конденсату.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite