ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Грибки які псують нам життя.

Грибки можна розділити на три види:

                                                           - цвілеві;

                                                           - грибки синєви;

                                                           - грибки гниття. 

Цвілеві грибки (цвіль) ростуть на цементі, фарбі або камені             Цвілеві грибки (цвіль) ростуть на цементі, фарбі або камені. Спостерігати їх можна у вигляді плям або крапок чорного, бурого, блакитного або зеленого кольорів. Бувають також і колонії грибків, що світяться, фосфоресціюють. Цвіль руйнує будівельний і облицювальний матеріал мало не вщент, примушуючи все частіше проводити ремонт, а іноді і перебудову споруд.  

Грибки синєви вражають клітковину дерева, а поверхню дерев'яного будинку забарвлюють зовсім не в благородний сіро-синій колір             Грибки синєви вражають клітковину дерева, а поверхню дерев'яного будинку забарвлюють зовсім не в благородний сіро-синій колір. Збиток від синєви не тільки естетичний. Вона легко проникає через лакофарбну плівку і цим створює своєрідні «водопроводи», які, у свою чергу, підвищують вологість деревини. Тоді вже ніщо не перешкоджає проникненню і закріпленню по сусідству і цвілі.

             Грибки гниття також нападають виключно на деревину. При появі вологої гнилизни на матеріалі з'являться смуги від жовтуватого до темно-коричневого і навіть чорного кольору, а після них – тріщини. Якщо гнилизна суха – то уражене дерево набуде коричневого кольору, стиснеться і незабаром почне розколюватися вздовж і впоперек волокон. Гнилизна існує декількох видів – бактерійна, бура і біла.

                                                                Бактерійна гнилизна роз'їдає деревину зсередини. Уражений матеріал помітно сіріє або темніє, а його міцність помітно погіршується – бактерія, викликає місцеве розкладання целюлози. 

Біла гнилизна руйнує не тільки целюлозу, але і лігнін, отже, колір деревини не особливо змінюється             Біла гнилизна руйнує не тільки целюлозу, але і лігнін, отже, колір деревини не особливо змінюється.

 

 

 

 

Бура гнилизна приводить до розколювання дерева             Бура гнилизна приводить до розколювання дерева.

             За найстрашнішого ворога дерев'яних будинків вважається білий домовий грибок. За один місяць він здатний «з'їсти» чотирьохсантиметрову дубову підлогу, тому раніше в селах будинок, який вражав цей грибок, негайно спалювали, щоб врятувати від зараження інші будови.

 

 

 

Мікроорганізми злісні шкідники.

Актиноміцети - щось середнє між грибками і водоростями.             Актиноміцети - щось середнє між грибками і водоростями. Вони не тільки псують зовнішній вигляд, але і руйнують волокна, а також викликають розм'якшення деревини, завдаючи непоправної шкоди дерев'яним конструкціям.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Висоли - ще один серйозний шкідник, що йде на рівні з грибками Висоли - ще один серйозний шкідник, що йде на рівні з грибками             Висоли - ще один серйозний шкідник, що йде на рівні з грибками. Це білий, рідше кольоровий, соляний або лужний наліт, що виникає на стінах, в основі якого лежать нерозчинні сульфати, карбонати і силікати. Утворюється внаслідок переміщення води разом з солями всередині матеріалу. У суху погоду соляний незамерзаючий розчин спрямовується до поверхні породи. Вода випаровується, а солі кристалізуються, залишаючись на стіні у вигляді білого нальоту. Зазвичай вражаються фасади з цементу і цегли, а також оброблені штукатуркою або оздоблені мармуром. Та ж кристалізація відбувається і всередині матеріалу. Кристали, що зростають в порах матеріалу, починають розклинювати стінки капіляр. В результаті з'являються тріщини, і матеріал руйнується.  

             Щоб недопустить виникнення в своєму приміщенні утворення різних грибків і інших шкідливих мікроорганізмів необхідно підтримувати здорове середовище існування. Для цього щонайпершою необхідністю є постійна  циркуляція повітря. Якщо встановлені  сучасні герметичні вікна, то вони мають бути оснащені  приплинною віконною вентиляцією.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite