ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Оголошуємо війну грибкам (цвілі).

 Внаслідок підвищеної вологості і поганої вентиляції в приміщеннях з'являються цвілеві грибки            Внаслідок підвищеної вологості і поганої вентиляції в приміщеннях з'являються цвілеві грибки.   Багато людей стикаються з не дуже серйозною, на перший погляд, проблемою, не зрозумілі підозрілі темні плями на стінах. Але якщо розібратися глибше, то подібні плями, що виникають  в житлових кімнатах або у ваннах, можуть привести до істотних неприємностей надалі.

 

 

            ЦВІЛЬ – це колонія одноклітинного грибка, що розвивається із спор, які в «законсервованому» стані у величезних кількостях постійно присутні в повітрі. Спори «прокидаються» для інтенсивного розмноження, як тільки для цього з'являються сприятливі умови: підвищена вологість і тепло. 

 

Спори грибка розповсюджується по повітрю і потрапляючи на сиру поверхню проростають якнайтоншими нитками (міцеліямі) Сприяє розповсюдженню цвілі підвищена вологість повітря і поганий повітрообмін            Розглянемо, які причини виникнення грибків (цвілі).  Грибок розповсюджується по повітрю у вигляді мікроскопічних спор. Потрапляючи на сиру поверхню спори проростають якнайтоншими нитками (міцелії). Сприяє розповсюдженню цвілі підвищена вологість повітря і поганий повітрообмін в приміщенні. За ідеальні умови для появи і розповсюдження грибків вважаються: температура +20°С (деякі сорти можуть рости і при нульовій температурі або навіть нижче за нуль) і відносна вологість повітря вище 95%. Можливостей для створення умов життєдіяльності шкідливих грибків багато.

Спори грибка розповсюджується по повітрю і потрапляючи на сиру поверхню проростають якнайтоншими нитками (міцеліямі)            Впровадження пластикових вікон, ізолюючи від шуму і зберігаючи тепло, приводить до того що, порушується процес природної вентиляції приміщень, а отже утворенню підвищеної вологості. Якщо простір будинку або приміщення має великий рівень вологості (слабке провітрювання, прохолода в кімнатах при високій вологості зовні, нерівномірне прогрівання приміщень, часті прання при наявності маленьких дітей,  і т. д.) волога конденсується на відповідних місцях. Такі місця будуть джерелами появи і стрімкого розмноження цвілевих грибків.

            -  Для чого потрібно це знати?
            -
Щоб ефективно боротися з шкідником.

            Адже якщо використовувати тільки хімікати, не усуваючи причини виникнення паразитів проблема з'явиться знову. Вихід - усунення підвищеної вологості. Опалювання і вентиляція повинні функціонувати на рівні норм проектування. Щоб налагодити   порушену герметичними вікнами циркуляцію повітря в приміщенні, забезпечити приток свіжого повітря рекомендуємо:

            Встановити приплинну віконну вентиляцію, яка нормалізує повітряні потоки, висуше повітря, як наслідок зникнуть умови утворення конденсату, а отже і сприятливе середовище для утворення шкідливих грибків і мікроорганізмів.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite