ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Духота - супутник вікон нового покоління. Що робити?

духота - неминучий супутник завжди закритих вікон нового покоління             Правильніше б прозвучала інша фраза: "духота - неминучий супутник завжди закритих вікон нового покоління". Незаперечні переваги, які дають пластикові вікна, – шумозахищеність, збереження тепла, економія енергії на обігрівачах. Проте істотний недолік, що плавно виникає з їх достоїнств, - з часом мешканців починає турбувати духота, запиленість приміщення. Пластикові вікна порушують природний повітрообмін. Річ у тому, що нові вікна з сучасними механізмами ущільнення і притиску повністю позбавлені щілин і мікрощілин, через які раніше забезпечувався приток свіжого вуличного повітря.

Часто можна почути, що витяжка чудово працює, а в квартирі при зачинених вікнах все одно страшенно душно            Часто можна почути, що витяжка чудово працює, а в квартирі при зачинених вікнах все одно страшенно душно. Нічого дивного. Витяжка готова забезпечити тягу і висмоктати повітря з квартири - якщо забезпечена можливість притоку. Поки вікна щільно зачинені, щілин немає, - витяжка не працює і не може працювати, перетворюючись на безглуздий і марний елемент.

Багато хто вдається до такого, здавалося б, логічного вирішення проблеми, як установка кондиціонера. Хоча мало хто знає, що при проходженні через кондиціонери повітря втрачає свою свіжість на 90%            Багато хто вдається до такого, здавалося б, логічного вирішення проблеми, як установка кондиціонера. Хоча мало хто знає, що при проходженні через кондиціонери повітря втрачає свою "свіжість" на 90% за рахунок зниження концентрації негативно заряджених аероіонів і озону! Тобто наявність кондиціонерів ніяк не замінює звичайного провітрювання приміщень, коли вміст озону наближається до природної концентрації.

            Просте рішення – відчинити (або хоч би прочинити) вікна – не завжди годиться: пластикові вікна втрачають всі свої переваги, відбуваються різкі перепади температури, попадання пилу і опадів в приміщення, втрата  звукоізоляції. 

Подібної проблеми позбавлені вікна з приплинною віконною вентиляцією            Подібної проблеми позбавлені вікна з приплинною віконною вентиляцією. Провітрювачі можна встановити як при монтажі вікна, так і в готове вікно. Ці пристрої забезпечують приток свіжого повітря, причому вікна для цього відкривати немає необхідності, при цьому забезпечується необхідна звуко- і теплоізоляція. Безшумно, 24 години на добу, віконна вентиляція працює при закритому вікні, не споживаючи при цьому ніякої енергії. Основні на сьогоднішній день запропоновані до установки моделі віконної вентиляції,  - «Ventair»,  «Titon», «Aereco».

            Напевно, найпоширеніша помилка, що пластикові вікна неекологічні. Багатьох насторожує "хімічна" назва матеріалу — полівінілхлорид (ПВХ) і те, що в процесі виробництва в пластик додають свинець. При цьому забувають, що не натуральний матеріал зовсім не означає того, що він шкідливий для здоров'я.

            Насправді, якщо подивитися на речі, що оточують нас, то можна побачити, що ПВХ давно увійшов до нашого життя, але є люди, які бояться ставити пластикові вікна не дивлячись на те, що підлога в квартирі вистелена товстим шаром штучного покриття (теж ПВХ). Не дивлячись на те, що ПВХ є продуктом складного хімічного синтезу, він завдяки своїм унікальним властивостям абсолютно безпечний. Лише продукти горіння ПВХ токсичні для людини.

            Що стосується свинцю, численні дослідження доводять: у готовому виробі він не несе ніякої загрози. Виробники профілю в даному випадку наводять такий показовий приклад: майже в кожній сім'ї є кришталь, а це не що інше, як скло із свинцем, причому з набагато більшим вмістом, чим в пластику. Проте ніхто з нас не вважає його небезпечним для здоров'я.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite