ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Речовини забруднюючі повітря, їх вплив на здоров'я, джерела походження і методи захисту

            Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) дійшли висновку, що якість повітря внутрішнього середовища різних будівель і споруд, більш важлива для здоров'я людини і його добробуту, ніж якість повітря поза приміщенням. 

Речовини забруднюючі повітря, їх вплив на здоров'я, джерела походження і методи захисту:

 Хворобливі симптоми

 Впливаючі речовини

 Джерело в будівлі

 Методи захисту

Запалення дихальних органів, бронхіальна астма, алергія1, рак легенів, хвороби серця. Взвіси2 (найдрібніші тверді часточки  у зваженому стані), що містяться в повітрі. Пил. Тютюновий дим, дим від спалювання деревини. Газове устаткування без витяжок. Нафтове паливо. Будівельні матеріали, що містять азбест. Відмова від куріння в приміщенні. Хороша герметизація димарів і вентиляційних каналів. Забезпечення притоку повітря зовні до будь-якого устаткування, що спалює дерево. Добре підігнані дверці на димарях. Збільшення продуктивності вентиляції. Використання фільтрів для печей і регулярна їх заміна. Використання безперервної приточно-витяжної вентиляції повітря сприяє осіданню зважених частинок на підлозі і меблях, після чого їх можна легко видалити за допомогою пилососа і вологого прибирання. А також безперервна циркуляція повітря сприяє оптимізації рівня вологості повітря,  що зменшує кількість бактерій, вірусів і кліщів.
Головний біль, бронхіальні нездужання, хронічна нежить, подразнення очей, алергічна реакція, хронічні захворювання дихальних шляхів. Формальдегід3, безбарвний газ з сильним запахом. Різні будівельні матеріали: оздоблювальні плити, ДСП. Заміна фанерних плит і ДСП панелями, призначеними для внутрішнього застосування. Покриття ДСП аеронепроникною оболонкою. Фарбування або покриття лаком шаф з цих матеріалів, а також чорної підлоги з ДСП. Використання безперервної  приточно-витяжної вентиляції.
Захворювання раком легенів, є причиною імовірно в 10-15%. Радон, радіоактивний газ без кольору і запаху. Грунт під фундаментом і навколо нього. Герметизація всіх щілин, тріщин, місць з'єднань і проходів в стінах та підлозі в підвалі. Провітрювання простору підвалу. Ретельне ущільнення стиків і швів в чорній підлозі. Створення різниці тиску в шарі щебеня під плитою, ізоляція підвалу від решти будинку.  Використання безперервної приточно-витяжної вентиляції.
Нудота, головні болі, ціаноз4. Важке отруєння яке може заподіяти пошкодження мозку і навіть привести до смерті. Окис вуглецю (чадний газ), газ без кольору і запаху Нафтове паливо, дерево, що згорає, газове устаткування без витяжок. Гараж, прилеглий до житлових приміщень. Забезпечення притоку повітря зовні.  Надійні витяжки над газовим устаткуванням. Добре підігнані дверці на камінах і  печах.
Захворювання легенів і їх пошкодження, при тривалій дії. Двоокис азоту, має запах при великій концентрації. Нафтове паливо, дерево, що згорає, газове устаткування без витяжок. Забезпечення притоку повітря зовні. Надійні витяжки над газовим устаткуванням. Відведення вентиляції назовні дому. Добре підігнані дверці на камінах і печах.
Враження органів дихання і очей. Можливе пошкодження центральної нервової системи. Органічні розчинники. Побутові хімікати, клей, фарби, розчинники у фарбах. Використання подібних речовин в добре провітрюваних приміщеннях з безперервною приточно-витяжною вентиляцією. Заміна фарби і ущільнювачів, що містять розчинники, латексними і емульсійними.
Нездужання викликані інтенсивним розвитком мікроорганізмів. Посилене вивільнення формальдегіда викликане високою вологістю. Грунтові води. Дихання, прання, миття, приготування їжі, рослини. Розміщення спеціальних дренажних матів або шару щебеня під фундамент, обвідний дренаж фундаменту. Герметизація нижче фундаменту з поліетиленової плівки. Використання безперервної приточно-витяжної вентиляції. Провітрювання сушилки безпосередньо назовні будівлі.

            1 Алергія - це надмірна реакція організму в результаті збою в роботі імунної системи на речовини, які до цього часу були звичайним оточенням. Не менше, чим квітковий пилок, можуть зіпсувати життя людині побутові алергени. У домашньому повітрі це різна цвіль на стінах, стелі й інших поверхнях і звичайно ж домашній пил та продукти життєдіяльності мікроскопічного кліща, який мешкає в домашньому пилу. Його екскременти являються сильною отрутою, яка викликає алергію

            2 Взвіси - малі частинки, що містяться в повітрі, які можуть бути втягнуті разом з повітрям органами дихання людини. Висока концентрація цих частинок приводить до захворювань органів дихання. Пил, пилок рослин, спори грибів і кліщі провокують алергію. Мінеральні волокна приводять до запалень шкіри, слизистих оболонок носа, очей і легенів. Тютюновий дим є особливо шкідливим, оскільки його частинки дуже маленькі і тому проникають глибоко в легені.

            3 Формальдегід (мурашиний альдегід) (СН2=О) - газ без кольору, з сильним їдким запахом, особливо при великій концентрації, внесений до списку канцерогенних речовин.  Формальдегід широко застосовується при виготовленні пластмас і штучних волокон. Основна частина формальдегіду йде на виготовлення деревостружкових матеріалів. Він може виділятися при поганому змішуванні інгредієнтів клеїв або при високій вологості повітря в приміщенні. Сечовиноформальдегідні клеї широко застосовуються в різних будівельних матеріалах, наприклад, в ДСП, термоізоляції, оздоблювальних панелях, меблях, покриттях для підлоги. Більшість таких матеріалів, як фарби, ущільнювачі і клеї, виділяють під час висихання шкідливі органічні пари. Цей процес може продовжуватися декілька місяців.

            4 Ціаноз — синюшне забарвлення шкіри і слизистих оболонок, обумовлене високим вмістом в крові відновленого гемоглобіну. Ціаноз є симптомом гіпоксії (загальної або локальної), також частою ознакою захворювання серця. При порушенні кровообігу ціаноз виражений на найбільш віддалених від серця ділянках тіла, а саме на пальцях рук і ніг, кінчику носа, губах, вушних раковинах. Причиною є кисневе голодування в результаті недостатньої артеріалізації крові в малому колі кровообігу.

            Вогкість і забруднене повітря підточують ваше здоров'я впевнено й методично день за днем, місяць за місяцем, рік за роком. Ви купуєте різні таблетки й ліки, сподіваючись на їхню допомогу. Але ця допомога має короткочасний характер і полегшує ваше самопочуття лише на короткий проміжок часу. Ваші хвороби періодично загострюються в міжсезонний період, коли вологість повітря в приміщеннях збільшується. Ви швидко старієте, списуючи це на різні причини, але категорично не звертаєте уваги на середовище вашого некомфортного проживання з небезпечними сусідами у вигляді вологості, грибка, цвілі й шкідливих речовин у повітрі. Дослідження, проведені в Німечині, показали, що смертність із-за хвороб, викликаних грибками і цвіллю в сирих приміщеннях, перевищує людські втрати на дорогах.

            Ніякі ліки вам не допоможуть, поки не усунете головну причину руйнування вашого здоров'я! Не позбавившись надмірної вогкість у приміщеннях, ви ніколи не усунете грибок і цвіль! Якщо ви прагнете зберегти ваше здоров'я як можна довше, то в першу чергу зробіть здоровим мікроклімат вашого житла або постійного місця роботи. У таблиці в графі "Методи захисту" по кожній проблемі, присутня порада використовувати безперервну приточно-витяжну вентиляцію. Для приміщень оснащених витяжкою, існує технологія натуральним способом налагодити постійне циркулювання повітря й значно його очистити заміняючи відпрацьоване, запилене і вологе повітря свіжим з вулиці.

Пропонуємо енергоефективну приточну віконну вентиляцію для квартир, котеджів, будинків, готелів, і інших споруд.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite