ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Шкідлива дія вогкості для квартир, будинків та інших споруд.

            Якщо на стінах відшаровується фарба, обсипається штукатурка чи з'явився грибок або цвіль, це означає, що в стіни проникає волога. Вогкість в приміщенні змінює хімічну структуру матеріалів стін, виводячи або вносячи в  неї ті  або інші речовини, що позначається на  міцності конструкцій. Говорячи будівельною термінологією, відбувається біопошкодження або  біокорозія. Вологе і  закрите середовище, в  приміщеннях, ідеальне для розвитку різних мікроорганізмів, особливо грибкових. Сирі стіни є причиною того, що будь-які декоративні покриття, нанесені на стіни рано чи пізно, відваляться.

            У несприятливих експлуатаційних умовах біопошкодженню піддаються всі будівельні матеріали: цемент, цегла, штукатурка, фарби, деревина та ін.   Зволоження конструкцій призводить до зниження їх механічної міцності, передчасного зносу і руйнування оздоблення будівель. Відомо, що уражена цвіллю стіна з цементу розсипається буквально за пару років.

            Проблеми з вогкістю в приміщеннях і пліснявінням стін і інших поверхонь виникла в Європі  після масової герметизації вікон та утеплення стін (бережливі європейці економили тепло). Із-за слабкої вентиляції почало щодня скупчуватися в приміщеннях  багато вологи, 6 - 12 л   (одна з причин - охайність, часте користування ванною і душем).

   

Чорна цвіль у ванні псує життя. Не дивлячись на те, що її неодноразово відшкребли, стіни перефарбовували, живуча цвіль через деякий час з'являється знову. Це говорить, про те, що із-за поганої вентиляції вогкість постійно присутня в надлишку.      

            Різного роду сховищам (особливо зерна, борошна, і інших продуктів), перезволоження, завдає значної шкоди, сприяє  зараженню грибками і мікроорганізмами.

            Цвіль знищує книги, оскільки умови їх зберігання часто відповідають оптимальним умовам для її розвитку.

Сильно вразливі до грибків дерев'яні поверхні            Сильно вразливі до грибків дерев'яні поверхні. Загрожує деревині як грунтова (підземна) і поверхнева (зливова і сезонна) вода, так і експлуатаційна волога. Вона виникає усередині житлових приміщень при приготуванні їжі, пранні, сушці білизни, митті підлоги і так далі. Волога, що конденсується на поверхні або в товщі конструкцій  небезпечна, перш за все, тому, що виявляється, як правило, тоді, коли в деревині відбулися необоротні зміни, наприклад, внутрішнє загнивання. Дерев'яні будинки гинуть не від старості: дерево достатньо довговічне щоб служити століттями, а у відповідних умовах зберігається тисячоліттями. Вони руйнуються тому, що дерево захворіло домовим грибком. Сприятливою умовою для збереження дерева є вологість не більше 20% (якщо нижче 15% розвиток гнилизни взагалі не відбувається).

            Появу домового грибка на дерев’яній поверхні помітити неважко: спочатку утворюється білий пушок або схоже на вату скупчення білих ниток. Потім проступають жовті, рожеві|трояндові| і бузкові плями, які з часом перетворюються на сірі плівки з|із| сріблястим відливом|відпливом|. Дерево темніє, тріскається і розсипається. Грибок розростається катастрофічно швидко, особливо на м'яких сортах деревини. Розвитку домового грибка  дуже сприяє нерухоме навколишнє повітря. Якщо своєчасно не знищити домовий грибок, то за пів|стать|року він може "проїсти|" деревину наскрізь.

            Як боротися з вогкістю? Деколи, на жаль, відношення до сирих стін, не можна назвати адекватним. Деякі з вогкістю готові миритися, нехтуючи здоров'ям людей і збереженням будівель і споруд: проводять щорічні косметичні ремонти, ховають цвіль за гіпсокартоном. Заховування вогкості і її проявів за різного роду панелями за принципом "очі не бачать – серце не болить" - це просто злочинний трюк, особливо в приміщеннях, де знаходяться люди.

            Більшість людей помилково думає, що від проблеми вогкості в приміщенні і її незмінних супутників грибка і його прояву - цвілі легко позбутися, і витрати на це не великі. Але це далеко не так. Справа не обмежується покупкою 1-ої або 2-х пляшок препарату проти цвілі. Проста дезінфекція дасть вам короткочасний ефект. Цвіль може активно розвиватися не тільки на  стінах, але і  на  меблях, одязі і  будь-яких вологих поверхнях. Грибок  надзвичайно живучий різновид мікроорганізмів.

            Три основні правила боротьби з цвіллю:

  • виявити і усунути причини появи цвілі|плісняви|;
  • забезпечити хорошу|добру| вентиляцію;
  • ліквідувати осередки цвілі|плісняви|.

            Для початку необхідного позбутися підвищеної вологості. В  приміщеннях підвищена вологість може бути обумовлена різними причинами. Або це порушення гідроізоляції стін і  фундаменту, або несправний водопровід і  каналізація, або проблеми з  покрівлею, або, нарешті, відсутність чи порушення функціонування вентиляції.

            Якщо не  ліквідувати умови, при яких грибок міг  би розвиватися, то  у будь-якому випадку він з'явиться знову  через два-три місяці, максимум  через пів року. Напівзаходи в  боротьбі з  грибком приведуть лише до  марних витрат. Якщо не  буде усунена причина - підвищена вологість, то навіть самий кращий засіб не  врятує від  нової появи грибка.

            Хороша вентиляція багато в чому знімає гостроту проблеми сирих стін. Обов'язково перевірте природну вентиляцію приміщень як витяжну, так і приточну! Дуже часто цвіль з'являється після установки пластикових вікон. Склопакети порушують вентиляційні потоки повітря, що може викликати конденсат на вікнах і стінах в приміщенні. Активне провітрювання приміщень значно зменшує ризик появи цвілі. Установка приточної віконної вентиляції допоможе вирішити цю проблему.

Попередити появу цвілі набагато легше і дешевше, ніж знищувати грибок і усувати наслідки такого ураження!

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite