ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Приточна віконна вентиляція у вашому приміщенні це рішення проблеми конденсату та духоти, цвілі та грибків

ЗДОРОВИЙ КЛІМАТ
- постійний контрольований притік свіжого повітря;
- зникнення запотівання вікон і утворення грибка на стінах;
- при закритих вікнах, зникає відчуття духоти;

ЕКОНОМІЯ ЕНЕРГІЇ
- збереження  тепла в холодну пору року  в порівнянні з традиційними провітрюваннями ( відкриття вікон і т.д.);
- відсутність витрат на електроенергію при експлуатації;                         
- гарантія  достатньої теплоізоляції сучасних вікон;

БЕЗПЕКА
- безпечна і надійна робота газових приладів;
- захист від непрошених гостей (злочинців, комах);
- захист від проникнення опадів (дощ, град, сніг);

КОМФОРТ ВИКОРИСТАННЯ
- відсутність протягів та відмінне шумопглинання;
- надійність і довговічність;
- автоматичне та динамічне управління системою;
- можливість ручного управління;
- можливість монтажу на вже встановлені вікна.

Забезпечить в необхідному об’ємі приплинне повітря
для приміщень обладнаних газовим устаткуванням
відповідно до діючих Державних будівельних норм України.Конденсат - поширена проблема для герметичних вікон

Конденсат - поширена проблема для герметичних вікон            З погляду фізики виникнення конденсату - явище цілком природне. Конденсат утворюється, якщо тепле повітря з приміщень з високою відносною вологістю стикається з холодними поверхнями.

            КОНДЕНСАТ - це не тільки неприємний естетичний дефект, але в цьому може бути причина зволоження вікон, відкосів і стін, і як наслідок до появи цвільового грибка! Трапляється і таке, коли при дуже низьких значеннях температури повітря на вулиці, конденсат, що утворився на поверхні скла, замерзає і перетворюється на лід.

Конденсат утворюється, якщо тепле повітря з приміщень з високою відносною вологістю стикається з холодними поверхнями.            Чому ж потіють вікна?   Тому що повітря, що має певну початкову температуру і відносну вологість (вміст водяної пари в повітрі при певній температурі), при зіткненні з поверхнями, які мають температуру нижчу за так звану "точку роси" більше не в змозі поглинати вологу. Їй нікуди діватися, і вона випадає у вигляді крапель на поверхні, температура якої нижча за "точку роси".

Читати далі про вирішення проблеми конденсату ...
 
Духота - супутник вікон нового покоління. Що робити?

духота - неминучий супутник завжди закритих вікон нового покоління             Правильніше б прозвучала інша фраза: "духота - неминучий супутник завжди закритих вікон нового покоління". Незаперечні переваги, які дають пластикові вікна, – шумозахищеність, збереження тепла, економія енергії на обігрівачах. Проте істотний недолік, що плавно виникає з їх достоїнств, - з часом мешканців починає турбувати духота, запиленість приміщення. Пластикові вікна порушують природний повітрообмін. Річ у тому, що нові вікна з сучасними механізмами ущільнення і притиску повністю позбавлені щілин і мікрощілин, через які раніше забезпечувався приток свіжого вуличного повітря.

Читати далі про вирішення проблеми духоти ...
 
Оголошуємо війну грибкам (цвілі).

 Внаслідок підвищеної вологості і поганої вентиляції в приміщеннях з'являються цвілеві грибки            Внаслідок підвищеної вологості і поганої вентиляції в приміщеннях з'являються цвілеві грибки.   Багато людей стикаються з не дуже серйозною, на перший погляд, проблемою, не зрозумілі підозрілі темні плями на стінах. Але якщо розібратися глибше, то подібні плями, що виникають  в житлових кімнатах або у ваннах, можуть привести до істотних неприємностей надалі.

 

 

Читати далі о грибках і вирішенні проблеми грибків ...
 
Шкідлива дія вогкості для квартир, будинків та інших споруд.

            Якщо на стінах відшаровується фарба, обсипається штукатурка чи з'явився грибок або цвіль, це означає, що в стіни проникає волога. Вогкість в приміщенні змінює хімічну структуру матеріалів стін, виводячи або вносячи в  неї ті  або інші речовини, що позначається на  міцності конструкцій. Говорячи будівельною термінологією, відбувається біопошкодження або  біокорозія. Вологе і  закрите середовище, в  приміщеннях, ідеальне для розвитку різних мікроорганізмів, особливо грибкових. Сирі стіни є причиною того, що будь-які декоративні покриття, нанесені на стіни рано чи пізно, відваляться.

            У несприятливих експлуатаційних умовах біопошкодженню піддаються всі будівельні матеріали: цемент, цегла, штукатурка, фарби, деревина та ін.   Зволоження конструкцій призводить до зниження їх механічної міцності, передчасного зносу і руйнування оздоблення будівель. Відомо, що уражена цвіллю стіна з цементу розсипається буквально за пару років.

Читати далі про шкідливу дію вогкості для квартир ...
 
Речовини забруднюючі повітря, їх вплив на здоров'я, джерела походження і методи захисту

            Експерти Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) дійшли висновку, що якість повітря внутрішнього середовища різних будівель і споруд, більш важлива для здоров'я людини і його добробуту, ніж якість повітря поза приміщенням. 

Читати далі про речовини забруднюючі повітря ...
 
Причини і вирішення проблем з тягою.

Тяга, - термодинамічний і аеродинамічний направлений потік димових газів і повітря у витяжній конструкції            Тяга, - термодинамічний і аеродинамічний направлений потік димових газів і повітря у витяжній конструкції, утворюваний із-за різниці тиску у взаємозв'язаній системі приміщення-камін-атмосфера, а також різниці щільності, температур і складу газу усередині камери згорання і системи димовідводу.

            Рух повітряних і димових потоків в камінній конструкції взаємозв'язаний і зміна декількох параметрів приводить до зміни сили і напряму потоку тяги в "димар" або "в приміщення". Потік димових газів спрямовується у бік найменшого опору.

            Якщо горіння відбувається з великою кількістю диму в топці, а скляні дверці швидко темніють і при відкритті топкових дверцят дим виходить в приміщення то, увага, у вашій в топці дуже слабка тяга.

Читать далі про причини і вирішення проблем з тягою ...
 


ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite