ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Пропонуємо віконний провітрювач Ventair, Titon, Aereco

ВСТАНОВЛЮЄМО за доступну ціну в  квартирі або інших приміщеннях на  нові або вже змонтовані вікна без демонтажу і  без заміни склопакетів різні моделі приточної віконної вентиляції: Ventair, Titon, Aereco.

Найнадійніший і дешевий  метод, що забезпечує здоровий клімат усередині приміщень при мінімальних затратах теплової енергії є природна вентиляція, роботу якої забезпечує приточна віконна вентиляція і справна витяжка. Для того, щоб через отвори витяжних систем виходило відпрацьоване повітря, абсолютно ясно, що на його місце повинне надійти свіже повітря, природа не терпить порожнечі.

Вогкість повітря у відсотках - це відношення реальної кількості води в грамах в кубометрі повітря до максимально можливої кількості води при даній температурі. Зниження вогкості в приміщенні, взимку при високій відносній вогкості атмосферного повітря(60-80%)  відбувається таким чином:  

При -200С і 80% відносної вогкості в 1м3 повітря міститься

біля 1гр. води

                                        При +200С і 50% відносної вогкості в 1м3  повітря міститься

                                        біля 9гр. води.

Коли зовнішнє повітря потрапляє із вулиці в квартиру воно нагрівається, але вміст води в ньому залишається колишнім і відносна вогкість зменшується. Наприклад: 1м3 зовнішнього повітря з 1гр. води перемішався з 1м3  внутрішнього повітря з 9гр. води і нагрівся до +200С . Вийшли 2м3 теплого повітря із вмістом води відповідно 5гр. у 1м3. А це вже відповідає приблизно 30% відносної вогкості. Таким чином, з 50% вогкість знизилося до 30%. За таких умов не відбувається запотівання склопакета.

Запропоновані пристрої працюють автоматично, електроживлення не  вимагається.  Об'єм повітря приточування регулюється повітряною заслінкою. Положення її залежить від  різниці тиску або рівня вогкості внутрішнього повітря. За допомогою такої системи повітрообмін в  квартирі нормалізується, що знімає проблему конденсату, цвілі і задухи.

Якість повітря в містах залишає бажати кращого. Але наївно було б думати, що закриті герметичні євровікна створять в житлі хороший мікроклімат. Якість повітря буде на багато гірша ніж на вулиці, оскільки самі мешканці є сильним джерелом забруднення повітря (вуглекислий газ, запахи кухні, дим, піт і таке інше). Тільки вентилювання приміщень дозволяє видаляти газоподібні продукти життєдіяльності людини.

Віконна вентиляція не тільки здійснює повітрообмін, але і надійно захистить від вуличного шуму, за рахунок подвійного заломлення хвиль повітря які проникають з вулиці в приміщення.

Рішення проблеми цвілі у ванні на стінах часто не пов'язано з недостатньою площею витяжних грат природної вентиляції у ванній кімнаті, а безпосередньо залежить від відсутності приточних пристроїв в основних приміщеннях з яких повинне поступати свіже повітря через отвори або грати в дверях ванни. Видаляється вологе повітря, тільки якщо на його місце є приток свіжого.

Вас не будуть турбувати протяги. Розмір технологічної щілини під віконну вентиляцію набагато менший суми всіх щілин які були в старому вікні, тому після установки віконних провітрювачів в квартирі холодніше не стане. Адже  практично у всіх житлових будинках в проекті системи опалювання був закладений підігрів холодного  повітря, яке йшло в квартири через щілини в старих вікнах . 

Провітрювач встановлюється у верхній частині вікна, бажано на висоті 1,8 метра від підлоги. По-перше, для відчуття теплового комфорту, оскільки вхід холодного повітря, розміщений під стелею, непомітно знижує температуру на висоті голови і не дає відчути холодні потоки. По-друге, для підвищення продуктивності вентиляції. Повітря під стелею тепліше, має найменшу густину і тиск - значить, краще всього саме його «розбавляти» свіжим струменем. Крім того, найбільша різниця тиску між приміщенням і зовнішньою стороною будинку - також на висоті стелі.  Чим більша різниця температур - тим ефективніша вентиляція. Тобто, розміщений там провітрювач працюватиме найбільш продуктивно.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite