ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Віконна вентиляція - здоровий мікроклімат при закритих герметичних вікнах

Віконна вентиляція зберігає всі переваги сучасних пластикових віконДля усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію.

Приточна віконна вентиляція  це пристрій, призначений для створення обмеженого, заздалегідь розрахованого потоку свіжого повітря (20-35 м3\год) при закритому вікні, який вмонтовується безпосередньо в стулку і раму, можливо на вікна, що вже стоять. 

Приточна віконна вентиляція  Віконна вентиляція зберігає всі переваги сучасних пластикових вікон і при цьому:

  • забезпечує постачання киснем і сприяє видаленню повітряних забруднень (наприклад, при закритих вікнах в спальні,  повністю усуває відчуття духоти під час сну);
  • ліквідовує можливість утворення конденсату на поверхнях склопакетів і відкосах, оскільки це приводить до утворення грибкової цвілі;
  • дає можливість знизити витрати на обігрів приміщень (відкривати вікно в холодну пору року для провітрювання приміщення немає необхідності);
  • захищає приміщення від попадання атмосферних опадів, пилу, комах, тополиного пуху і «непрошених гостей»;
  • забезпечує тягу необхідну для печей і камінів.

Повітрообмін відповідно до Будівельних норм і правил в житлових будівлях повинен бути 3 мЗ/год на один квадратний метр житлової площі. Для кухні і санвузлів видалення забрудненого повітря має бути 60-90 мЗ/год, а реально через закриті сучасні дерев'яні, пластикові і алюмінієві вікна повітрообмін менше 6 мЗ/год.

За статистикою жителі великих міст проводять в закритих приміщеннях близько 80 відсотків часу. Кожна людина, вдихаючи в день тисячі літрів повітря, залишає в собі бактерії, грибки і віруси. Хворобливий стан, викликаний впливом закритого приміщення, в зарубіжній літературі  одержав спеціальну назву: Sick building syndrome (синдром хворого будинку).

Здоровий дім при закритих герметичних вікнахУ будівлях масової забудови чисте повітря надходить з допомогою природної вентиляції через щілини у вікнах і дверях, змішується з брудним повітрям і видаляється через витяжні канали в кухні, туалеті і ванні. Така вентиляція приміщень економічна і проста в експлуатації. Встановивши пластикові вікна, герметичні двері з низькою повітропроникністю, будівлі залишаються з непрацюючою системою вентиляції і це приводить як наслідок, до підвищення відносної вологості і, що особливо небезпечно, до підвищення вмісту шкідливих речовин в повітрі зі всіма витікаючими наслідками. Перш за все, якщо приміщення погано провітрюється, у людей, які в ньому живуть або працюють, падає імунітет і з'являються такі захворювання як алергія, бронхіальна астма, хронічний мігрень, нежить, бронхіт, серцево-судинні хвороби..

Віконна вентиляція - забезпечення постійно циркулюючого повітряЯК УНИКНУТИ ПРОБЛЕМ, ЩО ВИНИКЛИ? Самі прості і економні рішення: мешканці самостійно кожну годину повинні провітрювати все приміщення або встановити приточну віконну вентиляцію, що забезпечує постійний приток свіжого повітря.   

Відкриття стулки вікна, малоефективно, оскільки приводить до порушення температурного режиму, коливанню температури в приміщенні і як наслідок до простудних захворювань, а також до погіршення звукоізоляції, що особливо актуально для тих вікон, що виходять на транспортні магістралі.

Рекомендуємо, для забезпечення постійної циркуляції повітря в квартирах, котеджах, будинках, готелях та всіх будівлях для яких необхідно мати здоровий мікроклімат, встановити  приточну віконну вентиляцію на вікна з   металопластика, дерева і алюмінію із склопакетами.

 

ВСТАНОВЛЮЄМО приточну віконну вентиляцію, для усунення негативних наслідків високої герметичності вікон з склопакетами з ПВХ, дерева і алюмінію і підтримки цілодобового сприятливого мікроклімату в приміщенні.

Ви можете поставити питання або зробити замовлення

Copyright © 2009 - 2019 Віконна вентиляція. Встановлюємо приточну віконну вентиляцію - здоровий мікроклімат при зачинених герметичних вікнах.

Замовити сайт сьогодні - забезпечити майбутнє.
Створення сайту та підтримка від ARTSite